Image is not available
Image is not available
Slider
PROGRAM DLA SZKÓŁ

PROGRAM DLA SZKÓŁ

Oferujemy Państwu szeroki program zajęć popularno-naukowych skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży szkolnej, jak i nauczycieli (zajęcia dokształcające dla nauczycieli przedmiotów "Przyroda" i "Geografia"), hobbystów i  innych osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat geologii oraz cech przyrodniczych Gór Świętokrzyskich, które wraz ze swym bogactwem geologicznym i krajobrazowym, stanowią niezwykle cenny i atrakcyjny przyrodniczo obszar Polski.

Program kreatywnych zajęć obejmuje warsztaty stacjonarne oraz terenowe, podczas których kładziemy nacisk na naukę poprzez doświadczanie, interaktywność i nowoczesne techniki poznawania świata. Nasze "Geoszkoły" oraz warsztaty „GeoLearning” tworzone są w sposób spersonalizowany i przygotowane są na różnym poziomie zaawansowania przekazywanej wiedzy, z uwzględnieniem zarówno wieku, jak i liczby uczestników. Indywidualnie i zgodnie z preferencjami organizatora dobierany jest także szczegółowy program zajęć oraz czas trwania geo-warsztatów, od pojedynczych lekcji, poprzez zajęcia całodniowe, aż do zajęć kilkudniowych.

Warsztaty mikroskopowe, makroskopowe rozpoznawanie minerałów, skał i skamieniałości, zajęcia komputerowe, warsztaty „EARTH” z modelowania globalnych zjawisk atmosferycznych, skarbnica Ziemia, czyli poszukiwanie geologicznych perełek w terenie oraz wycieczki krajoznawcze pod hasłem ekoregiony, środowisko naturalne Gór Świętokrzyskich czy historia planety „Ziemia”, to tylko niektóre spośród fascynujących zajęć przygotowanych przez centrum, dla miłośników przyrody.

Przygotowujemy sprofilowane lekcje na Państwa zamówienie

ZOBACZ OFERTĘ WARSZTATÓW www.geolearning.pl

REZERWUJ ⇒ przez Geo-learning lub Kontakt

 

 

logounia

Budowa Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013

deklaracja