Image is not available
Image is not available
Slider

Calendary

October 25, 2018

Centrum nie tylko dla geologów

Nasze Centrum przyciąga różnorodne instytucje i inicjatywy. Wiedzą to nasi partnerzy oraz wszyscy Ci, którzy śledzą działalność ECEG na co dzień. Zarówno sam obiekt - malowniczo wpisany w krajobraz wnętrza nieczynnego kamieniołomu, jak  i jego otoczenie, upodobały sobie środowiska artystyczne, takie jak chociażby organizacje zrzeszające artystów fotografików, malarzy czy plastyków …
October 19, 2018

3 lata z eceg!!!

 Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego świętuje URODZINY!!! Dokładnie 3 lata temu Uniwersytet Warszawski wraz z Wydział Geologii UW otworzyli Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego - nowoczesny ośrodek naukowo-badawczy i uniwersyteckie centrum konferencyjne w Górach Świętokrzyskich.
October 12, 2018

Seminarium Rolnictwo i woda

O warunkach hydrogeologicznych najlepszych dla precyzyjnego rolnictwa, o zarządzaniu zasobami naturalnymi oraz działaniami w zakresie zmian klimatu, a także o kompleksowych rozwiązaniach dla rolnictwa inteligentnego, dyskutowano podczas interdyscyplinarnego seminarium pn. „Zrównoważone, inteligentne rolnictwo – WODA”, zorganizowanego w Centrum przy współpracy Wydziału Geologii UW oraz Fundacji Makroregion.
October 08, 2018

centrum pełne inspiracji

Po raz pierwszy w naszym Centrum odbył się ogólnopolski plener ART-EKO 31/1 organizowany przez Związek Polskich Artystów Fotografików. Właśnie za jego „przyczyną”, tuż na początku października, w otoczeniu przepięknej jesiennej aury, gościliśmy w Centrum szerokie grono artystów fotografików.
October 01, 2018

NORDKALK DAYS

Wydarzenie "Nordkalk Days" zgromadziło w naszym Centrum przedstawicieli firmy Nordkalk z całej Europy. Gospodarzami roboczego spotkania zarządu oraz członków zespołu wiodącego dostawcy surowców i rozwiązań na bazie kamienia wapiennego w rejonie Europy Centralnej, Norwegii i Turcji był Nordkalk Polska.
October 01, 2018

KOKA 2018. Pierwsza w Polsce - taka konferencja!

Blisko 120 czołowych architektów z kraju i ze świata wzięło udział w pierwszej w Polsce Konferencji o Konkursach Architektonicznych, która w dniach 23-25 września br.  odbyła się w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej. Wybór miejsca realizacji międzynarodowego wydarzenia nie był przypadkowy. Centrum stanowi bowiem doskonały przykład inwestycji powstałej i zrealizowanej w wyniku konkursu architektonicznego.
September 27, 2018

Sprzyjamy Waszej kreatywności

Ostatni tydzień września w Centum upłynął pod znakiem przedsiębiorczości, a to za sprawą letniej akademii PROspołeczni, czyli akademickiej inicjatywy skierowanej do wszystkich będących studentami, doktorantami lub pracownikami Uniwersytetu Warszawskiego lub Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy mają pomysł na projekt z zakresu przedsiębiorczości społecznej.

 

 

logouniaConstruction of the European Center for Geological Education in Chęciny. Project co-financed by the European Union from the European Regional Development Fund under the Regional Operational Program of the Świętokrzyskie Voivodeship 2007-2013

deklaracja