Image is not available
Image is not available
Slider

AKTUALNOŚCI

kwiecień 29, 2022

Praktikum z magnetyzmu skał

Praktikum z magnetyzmu skał i jego pierwsze dwie edycje w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego.
kwiecień 11, 2022

Forum Projektu Synerga

W ECEG odbyło się forum sprawozdawcze dotyczące projektu "Synergia badań biogeochemicznych, geologicznych i geofizycznych w poszukiwaniu węglowodorów we wgłębnych fałdach Karpat fliszowych", ktorego liderem jest Wydział Geologii Uniewersytetu Warszawskiego.
kwiecień 08, 2022

FINAŁ OKAWANGO 2022

Główna nagroda i indeks Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego trafił do Julii Judy, uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju, zwyciężczyni IV edycji Konkurs Wiedzy Geologicznej Okawango, którego finał mieliśmy przyjemność organizować w naszym Centrum w pierwszym tygodniu kwietnia.
kwiecień 04, 2022

Panel ICT

Cyberbezpieczeństwo Polski na poziomie centralnym oraz regionalnym, eksploatacja i rozwój systemu informacji przestrzennej, a także dobre praktyki informatyzacji jednostek regionalnych - to tylko niektóre zagadnienia, jakie poruszano podczas Panelu Eksperckiego Regionów ds. technologii informacyjno-komunikacyjnych, zorganizowanego w naszym Centrum przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.
kwiecień 04, 2022

ScienCon 2022

Za nami konferencja ScienCon 2022, czyli polska edycja międzynarodowego wydarzenia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Studentów Fizyki przy współpracyz IAPS - International Association of Physics Students, Uniwersytet Warszawski oraz Politechnikę Warszawską.
kwiecień 04, 2022

GEO-WYKŁADY na 70-lecie Wydziału Geologii

Ukryte piękno, czyli co widać w jaskini? ... i jak to jest z tymi Parkami Narodowymi? Wszystko o tym i wiele więcej na temat geologii mogli dowiedzieć się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Korzecku im. 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, którzy 1 kwietnia zamiast "na wagary" postanowili przybyć do nas i wspólnie odkrywać piękno otaczającej nas przyrody.
marzec 16, 2022

DZIEŃ SOŁTYSA w ECEG'u

Są głosem mieszkańców. Działają prężnie, reprezentując ich w działaniach na rzecz rozwoju i aktywizacji swoich miejscowości. Mowa oczywiście o Sołtysach, którzy 11 marca obchodzili swoje święto. Z tej okazji w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli sołectw i osiedli mieszkaniowych z władzami Gminy i Miasta Chęciny.

 

 

logounia

Budowa Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013

deklaracja