Image is not available
Image is not available
Slider

Badania

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej zapewnienia dostęp do najnowocześniejszych technologii badawczych , co umożliwia wdrażanie programów i realizację badań naukowych przez studentów i pracowników uniwersyteckich z całego świata.

Centrum zostało wyposażone w nowoczesne, specjalistyczne laboratoria geologiczne i pracownie dydaktyczne, które umożliwiają prowadzenie zajęć uniwersyteckich oraz  badań w oparciu o nowoczesną aparaturę i oprogramowanie.

Dzięki bazie laboratoryjnej ośrodek tworzy więc infrastrukturę niezbędną do realizacji profesjonalnych badań oraz edukacji wysokiej klasy specjalistów zarówno w dziedzinie geologii, jak i nauk pokrewnych.
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Jeśłi chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty naukowo-badawczej lub jesteś zainteresowany cenową ofertą korzystania z laboratoriów prosimy o kontakt z przedstawicielem Centrum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ZADZWOŃ

04

01

01

01

01

04

 

 

logounia

Budowa Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013

deklaracja