GeoLearning, czyli warsztaty edukacyjne w ECEG w Chęcinach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów edukacyjnych organizowanych w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach, skierowanych dla dzieci i młodzieży, a w szczególności dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

Warsztaty organizowane są w formie wycieczek szkolnych i zielonych szkół.  Dzięki nim każda wycieczka i wyjście w góry, wzbogacona o wiedzę geologiczną staje się fascynującą przygodą. Wizyty w kamieniołomach, kopalniach i na hałdach są okazją do znalezienia wyjątkowych skamieniałości i minerałów, czyli wspaniałych pamiątek i cennych znalezisk.

Góry Świętokrzyskie to piękny i niezwykle atrakcyjny przyrodniczo obszar Polski. Należą one do najstarszych gór w Polsce, przez co odznaczają się bogactwem krajobrazowym i geologicznym. Posiadają także wiele walorów historycznych i archeologicznych, co czyni je świetnym miejscem dla podróży i wypoczynku. Podczas naszych warsztatów stawiamy na naukę poprzez doświadczanie, interaktywność i nowoczesne techniki poznawania świata. Chcemy zachęcać uczniów do rozwijania przyrodniczych zainteresowań, a także pomagać lepiej zrozumieć otaczający nas świat natury.

Jesteśmy młodymi ludźmi z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wiemy, jak wytworzyć dobrą atmosferę w grupie i przekazywać wiadomości w sposób ciekawy i przystępny. Tworzymy partnerskie, oparte na wzajemnym zaufaniu, relacje z uczestnikami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów GeoLearning - Warsztaty Edukacyjne - Katalog 2017

geolearning katalog

Kontakt:
www.geolearning.pl

facebook: www.facebook.com/geolearninguw/
instagram: www.instagram.com/geolearning_uw/

luty 17, 2023

BraveCamp 2023 - Edycja zimowa

Dziś to już chyba tradycja?! BraveCamp z Inkubatorem Uniwersytetu Warszawskiego, ponownie zawitał ze swoją zimową edycją do ECEG. Stawką dla uczestników tegorocznych zmagań biznesowych były granty o łącznej wartości 12 000 zł!
styczeń 23, 2023

DLA PROJEKTANTÓW

Inspiracją do stworzenia tej autorskiej kolekcji Pani Zuzanny był efekt cieplarniany, teoria tektoniki płyt litosfery oraz topnienie lodowców To właśnie dlatego architektura Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego stała się inspirują, a sceneria idealnie wpasowała się w wizję autorki ...
grudzień 14, 2022