XII edycja PACTT

Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii ponownie odbyła się w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej. To już kolejna - XII edycja ogólnopolskich spotkań przedstawicieli jednostek i instytucji odpowiedzialnych za zarządzanie, komercjalizację własności intelektualnej polskich uczelni oraz instytutów badawczych. Tegoroczna edycja konferencji odbyła się również pod patronatem Dziekan Wydziału Geologii UW.

marzec 15, 2024

MEMORIAM DRA PIOTRA ZIÓŁKOWSKIEGO

Władze Rektorskie Uniwersytet Warszawski, władze Wydziału Geologii UW, samorządowcy, przedsiębiorcy, naukowcy i współpracownicy oraz rodzina wzięli udział w pięknej uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej, poświęconej Śp. Dr Piotrowi Ziółkowskiemu  - współtwórcy i pierwszego kierownika Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego
marzec 13, 2024

Badania międzynarodowe w ramach programu merged

Za nami międzynarodowy kurs, w ramach którego gościliśmy w Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego ponad 30 studentów z całego świata m.in Armenii, Danii,Ekwadoru, Finlandii, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Kanady, Kazachstanu, Niemiec, Peru, Polski, Szwecji, Republiki Togo, USA i Walii.

luty 17, 2023

BraveCamp 2023 - Edycja zimowa

Dziś to już chyba tradycja?! BraveCamp z Inkubatorem Uniwersytetu Warszawskiego, ponownie zawitał ze swoją zimową edycją do ECEG. Stawką dla uczestników tegorocznych zmagań biznesowych były granty o łącznej wartości 12 000 zł!